De Boer Uitvaart
De Boer Uitvaart
  • English  English
  • Norsk  Norsk
  • Svenska  Svenska
  • Dansk  Dansk
  • Nederlands  Nederlands
  • Home
  • Naar de website van de uitvaartondernemer
  • Over het Portaal
  • Voorwaarden
  • Privacy policy
  • Cookie policy
  •   Klik hier om u aan te melden
Menu
Naar de homepage gaan
  • Persoonlijke informatie
  • Uitvaartdienst
  • Galerij
  • Deel
  • Portaal


    Bjanka Kreetz

    Geboren 30 juni 1968
    Overleden 21 mei 2022


    Berichten

    Nelleke
    2022-06-08

    Je uitvaart was bijzonder en ik ben blij dat ik dat heb mogen mee maken. Al die jaren van pijn voor jou.....er zijn geen woorden voor. Maar ondanks dat was je positief en hebben we mooie dingen gedaan en hebben we los gehad.mOok al doet het nu heel veel pijn en mis ik je heel erg weet ik ook dat jij nu je rust hebt en dat je aan die andere mooie reis bent begonnen. Tot weerziens lieve schat...........hou van je

    Cobie Hospes
    2022-06-02

    Lieve Bjanka, we zullen je missen in het Burg. De Hooppark samen met je hondjes kwam je elke dat aangetuft in je rode autootje .
    Veel sterkte voor allen die je zo gaan missen.
    Fam. Hospes

    Marc Jacobs
    2022-06-01

    Ach mijn lieve Bjanka,
    El Pacho was mijn tweede huiskamer. Vooral in de zomer, als we dan samen voor de deur buiten zaten en overal iets van vonden. Ook aan de vakantie samen met onze partners denk ik nog graag terug. Samen mopperen over de vlindervallei waar precies één soort vlinder te vinden was, die ook nog opviel door zijn vermogen tot camouflage. Dierbare herinneringen.
    Ook toen al speelde je lijf het spel niet altijd mee, en moest ik je wel eens hals over kop naar het ziekenhuis in Groningen rijden. Waar we dan weer samen grapjes maakte en probeerden hoe hoog het ziekenhuisbed kon (vrij hoog, ontdekten we).
    De laatste keer dat we elkaar spraken, toen de ziekte je al te pakken had, zat je nog zo vol levenslust en plannen. Aan plannen mankeerde het nooit. Maar nu is daar een eind aan gemaakt. Lieve Bjanka, dat is zo verdrietig.

    Kunna
    2022-05-31
    Berichten

    Bjanka, een groet van mij. Een sterke, onafhankelijke vrouw die het aardig te verduren heeft gehad qua gezondheid. Deze keer kwam je er niet bovenop. Veel te jong hebben jouw geliefden afscheid moeten nemen. Mooi, lief mens

    piet en elly
    2022-05-30

    dag lieve bjanka.

    gary en lies
    2022-05-29
    Berichten

    lieve bjanka
    we weten maar al te goed dat je de laatste tijd veel hebt meegemaakt.
    nu heb je rust gevonden.
    wij wensen Puck en Boas en natuurlijk ook je lieve ouders en verdere familie heel veel sterkte de komende tijd..





    Gebrande kaarsen

    Saartje Vlaming
    2024-09-04
    Gonda
    2022-07-09
    Liefs, Carolina
    2022-06-15
    Janke
    2022-06-10
    Eric & Nelly
    2022-06-10
    Nelleke
    2022-06-08
    Tjitske Kootstra
    2022-06-04
    Nanning en Mieke
    2022-05-30
    gary en lies
    2022-05-29

    • Share in Facebook
    • Copy link
    • Send to mail